Stawy kąpielowe Lublin

Projektowaniem ogrodów zajmujemy się od wielu lat. Stawy kąpielowe Lublin są przez nas wyjątkowo cenione. To właśnie w Lublinie budowaliśmy swoje pierwsze stawy kąpielowe, które do dziś cieszą się witalnością. Lublin jest nam zdecydowanie bardzo bliski, ponieważ własnie tutaj mieszkamy, projektujemy i choć dużo zleceń mamy z różnych stron Polski to bardzo często budujemy ogrody w Lublinie.

Projektowanie i budowanie stawów

Praca nad każdym projektem wymaga od nas zaangażowania, wiedzy i wyobraźni. Każdy zbiornik planowany jest w innym ogrodzie, przybiera inny kształt i głębokość – to wyzwania, które bardzo lubimy, ponieważ zachwyciła nas funkcjonalność stawów, która w praktyce bardzo się sprawdza. Takie rozwiązanie to nie tylko atrakcja ogrodu, która świetnie wygląda latem gdy rośliny są w najlepszym etapie wzrostu i kwitnienia oraz zimą gdy przykrywa go pokrywa lodu. Dodatkowym atutem stawów kąpielowych jest jak sama nazwa wskazuje możliwość nieograniczonych kąpieli. Staw kąpielowy łączy ze sobą funkcję zwykłego stawu i basenu. Stając przed wyborem w momencie gdy mamy 3 możliwości wyboru dużego zbiornika wodnego warto kierować się wiedzą i rozsądkiem. Basen to zbiornik z czystą wodą, o którą należy systematycznie dbać za pomocą chemii, która jest niezbyt przyjazna dla ludzi.

Staw kąpielowy zamiast basenu?

Zwykły staw jest piękny i nie brakuje mu roślin wodnych, jednak woda w takim stawie nie jest czysta i nie nadaje się do bezpiecznych kąpieli. Staw kąpielowy funkcję tych dwóch zbiorników wodnych. Pięknie wygląda, rosną w nim rośliny, ale jednocześnie zastosowane w nim są naturalne systemy czyszczące wodę, dzięki temu rozwiązaniu woda jest czysta i bez obaw można zażywać kąpieli.

Takie rozwiązanie jest świetna atrakcją, sprawdza się jest bezpieczne. Projektując ogród warto zastanowić się nad budową takiego zbiornika. Osoby, które zdecydowały się na stawy kąpielowe w swoich ogrodach są zazwyczaj zadowolone i korzystają z niego bardzo każdego lata. To świetna perspektywa na gorące letnie dni, których mamy coraz więcej.

  • Staw kąpielowy Wyględy
  • Staw kąpielowy Stróża
  • Staw kąpielowy Stoczek
  • Staw kąpielowy
  • Staw kąpielowy Okuninka
  • Staw kąpielowy Nasiłów
  • Staw Kąpielowy Mikołów
  • Staw kąpielowy Kieszkówka
Previous Next
Close
projektowanie ogrodów Lublin
Test Caption
Test Description goes like this